Teams

Team U10

 

Team U10
Trainer Arjen Verleun
Andreas Langerhorst
David Mastenbroek
Giancarlo van de Berk
Joël Lijnema
Jonathan de Bruijne
Niek van Reen
Ryan van Veen
Syb Vonkeman

U12 (De Snipers X2-1)

Team U12
Trainers Arjen Verleun
Ramon van Wingerden
Coach Arjen Verleun
Jayden Kevelam
Jens van Meerveld
Jesper Akkermans
Jordan Verleun
Justin Fontein
Lysan Hoving
Noël Felter
Rik Vunderink
Sytze
Ynte Rozema

U14 (De Snipers X4-1)

Team U14-1
Trainer/coach Gurbe Helbig
Ard Vonkeman
Corné Hoving
Dion Snel
DJ de Vries
Fabian Kraak
Mees Oostwouder
Thomas Snoek
Tom de Prenter
Tristan Lantinga

U14-2 (De Snipers x4-2)

Team U14-2
Trainer Gurbe Helbig
Erik van Meerveld
Finn Mulder
Loraine van der Laan
Milena Engels
Nylas van Deursen
Sietse van Egmond
Tim Kombrink

U16 (De Snipers X6-1)

Team U16
Trainer/coach Bowy Kok
Bram van de Kevie
Ewout Doornbos
Jord van der Linden
Mart Alblas
Mats van de Berg
Mika Verkerk
Onno Blaauw
Ramon Valero
Robin Wijnhoud
Tim Ras
Wessel de Rijk

U18-1 (De Snipers J8-1) 

Team U18-1
Trainer/coach  Ramon van Wingerden
Adrie Hoving
Arno Otten
Jan van Egmond
Nathan Berthou
Remco van Meerveld
Ruben van ’t Loo
Sammy van Paridon
Sven Parisius
Tijs Razoux Schultz
Tunde Gianni Acquaye
Max Huckriede
Daan Blanket

U18-2 (De Snipers J8-2)

Team U18-2
Trainer/coach Roel van Veen
Jonathan ter Haar
Kevin Peperkoorn
Kjeld van der Linden
Koen Hilbers
Marein van Rietschoten
Mike Verleun
Pieter Evers
Skip Holthuis
Tobias van Veen

MU18 (De Snipers M8-1)

Team MU18
Trainer/Coach Arjen Verleun
Chanella Hodziç
Kim Verleun
Lieke Slingerland
Manou Dirar
Mariska Seine
Renate Evers
Tirza Prummel

Dames Senioren (De Snipers D0-1)

Team Dames Senioren
Trainer/coach Erik Raterink
Allison Vera Quimi
Angela van de Pol
Annika Smallenbroek
Astrid van de Pol
Cindy Verton-Molegraaf
Erica Brunia
Jacky Zwerver
Jenneke Seine
Loraine Westerneng
Maaike Groot Koerkamp
Nicole Janssen
Tatiana van den Bosch

HS-1 (De Snipers HS-1)

Team Heren Senioren
Eibert Seine
Eric Jan de Graaf
Jan Zwart
Jeroen de Jonge
Niels Westerlaken
Patrick Beitsma
Reinoud van Dalen
Remco van Meerveld
Roel van der Zanden
Ruben van Scheppingen
Sander Bibo
Wouter Feenstra

Recreanten

Deze groep regelt onderling veel zelf, via de App groep. Zin om mee te doen, schuif lekker aan op de dinsdag avond, 21 uur in de Zeewolderhoek.